O RESTAURACI

PŘÍJEMNÉ PROSTŘEDÍ
KVALITNÍ KUCHYNĚ

Vytváříme prostředí, kde se naši hosté cítí skvěle, a design naší restaurace tomu odpovídá. Nabízíme 48 pohodlných sedadel v oddělených boxech. Naše rozsáhlá nabídka zahrnuje nejen široký výběr alkoholických a nealkoholických nápojů, ale především pestrou nabídku výborných pokrmů. Záleží nám na servírování atraktivních pokrmů z čerstvých a kvalitních surovin.

Nabízíme vám také možnost uspořádání oslavy nebo soukromé akce v odděleném salónku pro 22 osob v rámci prostorů naší restaurace.

Naše pokrmy si můžete také užít z pohodlí domova či kanceláře prostřednictvím rozvozů v aplikaci Foodora.

TÝDENNÍ MENU

Každý všední den výběr ze 3 jídel.

VENKOVNÍ POSEZENÍ

V letních dnech si můžete sednout také venku.

ROZVOZY OBĚDŮ

Spolupracujeme s aplikací Foodora.

CATERING A SALÓNEK

Oslavte své okamžiky s námi!

Nabízíme vám možnost zažít nezapomenutelné chvíle během oslav, firemních akcí nebo soukromých událostí přímo v naší restauraci. Disponujeme odděleným salónkem, který vám nabízí ideální prostředí pro uzavřené a soukromé společenské události. V rámci této události pro vás zajistíme kompletní catering na míru a s našim týmem kuchařů a obsluhy se postaráme o vše, abyste si mohli plně užívat chvíle s vašimi hosty.

Pronájem salónku je zdarma. V rámci salónku máte k dispozici velkoplošnou TV k vlastní prezentaci.

Kontaktujte nás a společně ideální nabídku a menu, které bude přesně odpovídat vašim představám. Zanechte organizaci na nás a pohodlně si užijte plánovanou akci, oslavu či firemní večírek.